Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Yhteystiedot

 

Pirkanmaan Mestari-Rakentajat

Takojankatu 2

33540, TAMPERE

 

Y-Tunnus 1928568-3

Nimi   Puhelin Sähköposti
Kosti Rasinaho Toimitusjohtaja 010 439 4462 kosti.rasinaho @pmr.fi
Jari Sarkola Työpäällikkö 010 439 4464 jari.sarkola @pmr.fi
Seppo Jussila KVR - Päällikkö 010 439 4463 seppo.jussila @pmr.fi
Anu Leikola Asukaspalveluinsinööri 010 439 4467 anu.leikola @pmr.fi
Ulla Trogen Toimistonhoitaja 010 439 4468 ulla.trogen @pmr.fi
Sakari Kinnari Projektipäällikkö 0500 330 474 sakari.kinnari @pmr.fi
Keskus   010 439 4460  

Verkkolaskutusosoite tietomme ovat seuraavat

OVT-Tunnus/ Verkkolaskutusosoite: 003719285683

Verkkolaskuoperaattorimme on Enfo

Operaattorin välittäjätunnus: 003714377140 

 

Paperilaskujen toimitusosoite 

Takojankatu 2

33540 TAMPERE